Nagrody dla studentów KSE |

Miło nam poinformować, że Zespół studentów Katedry Surowców Energetycznych działających w Kole Naukowym KIWON, pod kierownictwem dr inż. Grzegorza Machowskiego oraz mgr inż. Gabriela Ząbka, w składzie: Kacper Paprota, Dominik Kopek oraz Konrad Lukaj wywalczyli I miejsce w Sekcji II. GEOLOGIA I GEOFIZYKA na 63. Konferencji Barbórkowej Studenckich Kół Naukowych AGH.

Na tej samej konferencji II miejsce za referat pn. "Przegląd wybranych metod wykrywania uskoków” zajął pan Radosław Szczęch z Koła Naukowego AZYMUT. Opiekunem naukowym pracy był dr inż. Jan Barmuta.

Konferencja odbyła się 8.12.2022 r. na AGH. Zwycięski Zespół zaprezentował projekt pn. "Wykorzystanie bezzałogowego statku powietrznego do opracowania modelu 3D architektury depozycyjnej skał mezozoiku wybranych obszarów obrzeżenia Gór Świętokrzyskich".

Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi Koła Naukowego KIWON!

Wyniki konkursu dostępne są tutaj: (pdf)